تست وضعیت سلامت و طول عمر باتری اپل واج

Erfan
18 مرداد, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

یکی از مهم‌ترین مواردی که برای استفاده از تمامی دستگاه‌های الکترونیکی مدرن مورد توجه قرار می‌گیرد، طول عمر مفید باتری و سلامت کارکرد آن است.

به طور کل، باتری یکی از عوامل محدود کننده عمر باتری دستگاه‌های است. تمامی دستگاه‌هایی که از باتری لیتیومی استفاده می‌کنند، شامل آیفون، اپل واچ، آیپد و مک بوک باید همواره از لحاظ سلامت باتری مورد بررسی قرار بگیرند. در حقیقت استفاده از این دستگاه‌های مدرن و الکترونیکی با محافظت همیشگی از باتری گره خورده است و کاربران همیشه باید از باتری دستگاه‌های خود محافظت کنند و مراقب نحوه شارژ و دشارژ شدن آن‌ها باشند.

در این میان، کاربران باید بدانند میزان سلامت باتری و طول عمر مفید آن در ساعت هوشمند اپل واچ به چه صورت است. عدم توجه به وضعیت باتری شاید باعث شود تا اپل واچ به سرعت نیاز به تعمیر و خدمات تعویض باتری پیدا کند که البته شاید باعث ایجاد مشکلاتی در زمینه کارکرد دستگاه نیز شود.

اپل واچ همانند آیفون‌ها امکان مشاهده درصد سلامتی باتری را ندارند، با این حال باید با استفاده از تست‌هایی که یک یا چند روز ممکن است طول بکشد وضعیت سلامت باتری آن را مشاهده کنند.

       تست وضعیت سلامت و طول عمر باتری اپل واج

 روش انجام این کار آسان است با این حال تست آن زمان طولانی نیازی دارد و باید کمی برای آن صبور باشید.

  • ۱٫زمان شارژ: به طور کل اپل واچ برای شارژ از ۰ تا ۱۰۰ درصد حدود یک ساعت و نیم طول می‌کشد، با این حال بر اساس سری‌های مختلف ممکن است بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه این عدد تلورانس داشته باشد
  • ۲٫زمان دشارژ کردن از ۱۰۰ درصد در حین استفاده عادی ۱ روز و نیم و در حین ورزش کردن و خالت Workout 1 روز طول می‌کشد.

در صورتی که زمان شارژ شدن دستگاه و دشارژ شدن آن به ترتیب طولانی‌تر و کوتاه‌تر از موارد فوق باشد، سلامت باتری اپل واچ شما در خطر است و باید به فکر تعویض باتری ساعت هوشمند خود باشید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.